Kāpēc lietot pēc skūšanās losjonu

BDK losjons vīriešiemBārdai vīriešu dzīvē ir bioloģiska, fizioloģiska un psiholoģiska nozīme. Dažādi psiholoģiskie sasprindzinājumi vai fiziska slodze paātrina bārdas augšanu. Vidēji dienā bārda izaug par 2 milimetriem. Skujoties vīrieši pavada 6 mēnešus no savas dzīves.

Skūšanās procesā atkal un atkal tiek ievainota sejas un kakla āda. Sejas ādas virsējos slāņus skūšanās laikā noņem ar spēku un ādas virspusē parādās jaunas, nenobriedušas šūnas, kas nav vēl spējīgas aizsargāt pret apkārtējās vides kairinājumiem.

Arī ādas tauku aizsargslānis cieš no spirtoto losjonu iedarbības, kā rezultātā ādas šūnas zaudē ūdeni. Sejas āda kļūst sausa un blāva. Sausa sejas āda kļūst jutīga pret sviedru un apkārtējās vides ietekmi. Skujoties ar asmenīšiem, ādas virsējā kārtā var veidoties sīki iegriezumi.

Ar pēcskūšanās losjoniem tiek noņemtas skūšanās želejas atliekas un “nomierināta” sejas ādas virskārta, aizver ādas poras un mazina skūšanās laikā gūto mikroiegriezuma asiņošanu. Spirtotie pēc skūšanās losjoni ne vien dezinficē ādu, bet arī piešķir tai noteiktu aromātu.

Lai mazinātu ādas jutību pēc skūšanās, palīdzētu uzturēt sejas ādas dabisko mitrumu un uzlabotu asins cirkulāciju ādas virsējos slāņos, ieteicams lietot Latvijā no dabīgām sastāvdaļām ražotu Pēcskūšanās fitolosjonu vīriešiem.

Vairāk par šo dabīgās izcelsmes pēcskūšanās losjonu varat izlasīt sekojot šai saitei: BDK Laboratory pēc skūšanās fitolosjons vīriešiem.

Tur arī uzzināsiet, kur un kā varat iegādāties šo pēc skūšanās losjonu, jo tas nav pieejams pārdošanā veikalos nekur pasaulē.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...