Par sīkfailiem

Sīkfaili un to lietošana

Šajā politikā noteikts, kā tīmekļa vietnē “Organisko dūņu kosmētika”  tīmekļa vietnē tiek lietoti sīkfaili un tamlīdzīgi faili un tehnoloģijas, piem., lokāli koplietoti objekti, kas tiek dēvēti arī par Flash sīkfailiem, tīmekļa bāksignāli u.t.t. Šādus failus vispārīgi sauc par sīkfailiem. Ja apmeklējat vietnes “Organisko dūņu kosmētika” lapas un jūsu tīmekļa programmas iestatījumi pieņem sīkfailus, mēs uzskatām to par jūsu piekrišanu mūsu politikai sīkfailu lietošanas jomā.

Kas ir sīkfaili un kā tie darbojas?

Sīkfaili ir nelieli faili, ko uz jūsu datoru nosūta un tajā saglabā tīmekļa vietnes, ko apmeklējat. Sīkfaili tiek saglabāti pārlūkprogrammas failu direktorijā. Nākamajā reizē, kad apmeklējat attiecīgo vietni, pārlūkprogramma lasa sīkfailu un nodod informāciju atpakaļ tīmekļa vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkfailu. Lai uzzinātu vairāk par šīm tehnoloģijām un to, kā tās darbojas, lūdzu, apmeklējiet, piemēram, vietni allaboutcookies.org.

Kāpēc domēns piksens.com izmanto sīkfailus

Vietnē “Organisko dūņu kosmētika” izmantojam sīkfailus, lai jums nodrošinātu ērtāku vietnes “Organisko dūņu kosmētika” tīmekļa lapu lietošanu. Pieejamās sīkfailu pārvaldības opcijas skatiet nākamajā sadaļā.

Pamatfunkcijas

Šiem sīkfailiem ir būtiska loma, nodrošinot mūsu tīmekļa vietņu darbību, un tie ir svarīgs faktors, lai nodrošinātu jums ērtu mūsu tīmekļa vietņu pārlūkošanu.

Vietnes uzlabošana

Šie sīkfaili mums ļauj uzlabot mūsu tīmekļa vietņu darbību, iegūstot informāciju par to, kā tās tiek lietotas.

Personalizēšana

Šie sīkfaili palīdz mums pēc iespējas personalizēt saturu, piemēram, rādot mērķtiecīgi atlasītus Google Adsense reklāmkarogus un citu būtisku informāciju.

Mūsu tīmekļa vietnēs var būt iekļauti arī elementi, kas iestata sīkfailus trešo pušu vārdā, piem., pakalpojuma Facebook poga “Like” , pakalpojuma Twitter poga “Tweet” un pakalpojuma poga “Draugiem.lv”.

Kā varat pārvaldīt sīkfailus

Sīkfailu pārvaldības opcijas varat pārvaldīt pārlūkprogrammā. Izmantojot pārlūkprogrammu, var pārvaldīt sīkfailus, kas ir saistīti ar pamatfunkcijām, vietnes uzlabošanu, personalizāciju un reklamēšanu. Dažādās pārlūkprogrammās ir pieejami dažādi veidi, kā atspējot sīkfailus, tomēr parasti šīs darbības var veikt izvēlnēs “Tools” vai “Options”. Varat arī skatīt pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni. Papildus sīkfailu pārvaldības iespējai pārlūkprogrammas parasti piedāvā arī iespēju pārvaldīt sīkfailiem līdzīgu failu darbību, piemēram, lokāli koplietotus objektus, piem., iespējojot pārlūkprogrammas konfidencialitātes režīmu.

Vietnē “Organisko dūņu kosmētika” izmanto trešo pušu pārvaldītus reklāmas sīkfailus, lai reklamētu produktus un pakalpojumus domēna  piksens.com tīmekļa vietnēs, gan tīmekļa vietnēs, ko nenodrošina Microsoft Mobile. Var būt pieejama iespēja atteikties no konkrētiem trešo pušu pārvaldītiem reklāmas sīkfailus, izmantojot trešo pušu sīkfailu pārvaldības vietnes, piemēram, Audience Science, DoubleClickAdTechAtlasCriteoFacebookImprove DigitalXaxisNext PerformanceSiteCatalystFusepumpDFA,Google AnalyticsNetwork Advertising Initiative24/7 Real Media un Adobe Flash.

Atspējojot sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot konkrētas vietnes “Kā pelnīt internetā” tīmekļa vietņu daļas. Ja pārlūkprogrammā dzēšat sīkfailus, iespējams, būs atkārtoti jāuzstāda atteikšanās sīkfailu.

Views: 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *