ELIĒR CELLFOOD nakts krēms

cellfood_nightELIĒR CELLFOOD nakts krēms palīdz sasaistīt un izvadīt no ādas šūnām toksiskās vielas un šūnu vielmaiņu rezultātā nepārstrādātos produktus.

ELIĒR CELLFOOD nakts krēma sastāvā esošie organiskie savienojumi efektīvi izmantojami uz visiem ādas tipiem – nomierina un atslābina ādu, uzlabo šūnu atjaunošanās procesus palīdzot šūnām racionāli izmantot tajās esošo skābekli. Peloid Complex® atjauno ādu, noņem kairinājumu, uztur nepieciešamo mitruma līmeni šūnā.

Papildus Peloid Complex®, ELIĒR CELLFOOD nakts krēmāir šādas dabīgās sastāvdaļas:

  • Ūdenszāļu ekstrakts (brūnā jūras ūdenszāle) – bagātina ādu ar minerāliem, atjauno līdzsvaru, baro un apgādā to ar enerģiju.
  • Vitamīns A rūpējas par ādas skaistumu un tvirtumu. Atvieglo atmirušo ādas šūnu nomaiņas procesus, atjauno kolagēna un elastāna šķiedras un, pateicoties tam, āda kļūst tvirta un elastīga.
  • Vitamīns Eveicina šūnu atjaunošanos, to ātru reģenerāciju. Labvēlīgi iedarbojas uz ādu, veicina lielisku atjaunojošu efektu. Savienojumā ar vitamīnu A pastiprina ādas tvirtumu un elastīgumu.
  • Islandes ķērpja ekstrakts – tonizē nogurušu ādu, veic pretiekaisuma iedarbību un aizkavē mikrobu rašanos. Intensīvi atbrīvo ādu no dienas laikā iegūtajiem kairinājumiem.
  • Kakao sviests – maigi mīkstina un atdzīvina ādu. Piemīt grumbiņu izlīdzinoša īpašība un līdz ar to novērš jaunu grumbiņu rašanos. Kakao sviestam piemīt bojāto šūnu atjaunojoša īpašība, tas sniedz ādai mirdzošu izskatu, to baro un mitrina.
  • Skvalēns  Tiek iegūts no olīvu eļļas. Palīdz ādai saglabāt mitrumu ilgu laiku, kas palēnina krunciņu veidošanos un veicina jau esošo krunciņu izlīdzināšanos. Kavē ādas izstiepšanos, pigmenta plankumu veidošanos, pasargā no ultravioletā starojuma negatīvās iedarbības. Paātrina brūču un iekaisumu sadzīšanu, mīkstina raupju ādu. Bagātinot ādas šūnas ar skābekli, veicina ādas reģenerācijas procesus.

*** Atbilst EKO kosmētikas (paraben free) standartu prasībām

Lietošana:

  • ELIĒR CELLFOOD nakts krēms paredzēts lietošanai visiem ādas tipiem. Ieziest ādā vakaros pēc ādas attīrīšanas ar attiecīgajam ādas tipam atbilstošo attīrošo pieniņu un tonizējošo losjonu.
  • Maigām masējošām kustībām uzlikt krēmu uz sejas, kakla un dekoltē zonas, kamēr krēms pilnībā uzsūcas. Efekts tiek sasniegts lietojot krēmu regulāri.
  • Āda atpūšas no dienas kairinājumiem un bagātinās, kā rezultātā iegūst veselīgu izskatu un mirdzumu.

Tilpums – 50 ml

Kur nopirkt ELIĒR CELLFOOD nakts krēmu? Lasiet – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...