Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

Nesen ELIĒR International veikusi izmaiņas ELIER un BDK Laboratory produkcijas iegādes procesā. Kā tagad varat iegādāties šīs ELIER preces?

1.variants.  ELIER un BDK Laboratory produkciju varat iegādāties internetā, ar 30 procentu atlaidi, reģistrējoties ELIER interneta veikalā  . Izvēlieties „Pirkums” ar auto piegādi vai bez autopiegādes. Autopiegādi var izvēlēties tad, ja paredzat regulāri iegādāties noteiktu ELIER vai BDK produkciju. Ja pirkumi retāki – „bez autopiegādes”. Ieiet ELIER interneta veikalā varat izmantojot arī šo saiti: http://bdk.elierworld.com/registration/WGYWK49KKG

* Apmaksa iespējama tūlīt ar maksājumu karti, vai arī apmaksāt uz e-pastu piesūtīto rēķinu.

 

2.variants. Dodieties uz kādu no jums tuvāko un izdevīgāko ELIER preču izplatīšanas vietu, kuru varat atrast internetā ELIER mājas lapā KONTAKTI: http://lv.elierworld.com/kontakti/ , izvēlieties jums vajadzīgo preci un veiciet apmaksu skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Ja pērkot norādīsiet kodu LV010724 un vārdu Jānis Pikšens, iespējams iegādāties preci ar 25 – 30 procentu atlaidi.

 

Pērc un pelni

Savukārt, ja vēl kādu cilvēku ieinteresēsiet iegādāties ELIER vai BDK Laboratory produkciju un reģistrēties izmantojot jūsu birojā atrodamo reģistrācijas saiti (linku), jūs uz sava maksājumu kartes konta regulāri saņemsiet 25 procentus no šo cilvēku pirmā pirkumu summas, bet turpmāk 7 procentus no visiem viņu turpmākajiem pirkumiem. Vienīgais nosacījums – pašiem līdz konkrētā mēneša beigām jāveic pirkums vismaz pa EUR 15,00.

Ja ir jautājumi, rakstiet droši: janis.piksens@inbox.lv

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...