EYE SECRETS acu krēms

eye-secret-tightenerJa jūs meklējat līdzekli, kas īsā laika brīdī liktu pazust ādas krunciņām ap jūsu acīm – tad esat to atraduši – EYE SECRETS under eye tightenerEYE SECRETS acu krēms.

EYE SECRETS acu krēms mazinās krunciņas ap jūsu acīm bez nepatīkamām injekcijām vai operācijām.

Testējot šo acu krēmu, ādas krunciņas acu apvidū pazuda ilgākais divu minūšu laikā. Izņemot dažus gadījumus, kur āda bija pārāk sausa ar dziļām krunkām. Tikai divas minūtes un acu krēma iedarbība būs redzama.

EYE SECRETS acu krēms nav tikai īslaicīgas (ātras) iedarbības produkts. Ja to lieto katru dienu, tad ar laiku ādas krunciņas ap acīm samazināsies uz pusi. Atkarībā no ādas tipa, EYE SECRETS acu krēma efektīvā iedarbība ilgst no 10 līdz 12 stundām.

EYE SECRETS lietošana

Lai iegūtu maksimālo efektu, krēmu ar pirkstu galiem uzziež ādai ap acīm pagaida  1- 2 minūtēm. Pēc tam ar mitru salveti noņem no ādas neiesūkušās krēma daļas un tad var uzklāt ikdienas kosmētiku, kura ražota uz ūdens bāzes.  EYE SECRET acu krēms piemērots arī lietošanai uz jutīgas ādas.

Kompānija BAUER nodrošina EYE SECRET acu krēma bezmaksas piegādi, kā arī, ja neesat apmierināti ar acu krēma lietošanas rezultātiem, tad 60 dienu laikā varat nosūtīt preci atpakaļ un kompānija jums atmaksās preces cenu 100 % apmērā.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu – cenu, piegādes un citiem nosacījumiem, spiediet uz šo saiti: BAUER EYE SECRET acu krēms.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...