ELIĒR aizsargājoša un barojoša ķermeņa maska

aizsargājoša ķermeņa maska ELIĒR organiskā ķermeņa maska ir vienīgais pasaulē augsti spēcīgākais dabas antioksidants, kam piemīt šūnu reģenerējošas, kā arī organisma novecošanās procesu palēnināšanas spējas.

ELIĒR organisko dūņu ķermeņa maska novērš brīvo radikāļu iekļūšanu ādā, kuri izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanos. Ķermeņa maska atjauno ķermeņa veselīgumu, uztur skaistumu un jaunavīgumu.

ELIĒR bio aktīvie komponenti pozitīvi ietekmē asins mikrocirkulāciju, kapilārās sistēmas stāvokli un limfas atteci, samazina audu tūsku, paātrina reparācijas un atjaunojošos procesus, aktivizē vielmaiņu ādas šūnās un uzlabo organisma imūnsistēmu, tiem piemīt antioksidējoša iedarbība, aiztur brīvo radikāļu nokļūšanu ādas šūnās, kuri veicina priekšlaicīgu audu novecošanos.

*** Atbilst EKO kosmētikas (paraben free) standartu prasībām

Lietošana:

Ieteicams lietot 2 – 3 reizes nedēļā uz iepriekš attīrītas ādas. Masku uzklāj uz 10 līdz 20 minūtēm. Noskalo ar siltu ūdeni lietojot ELIĒR dušas gēlu. Ja nepieciešams – pēc tam lieto ELIĒR anticelulīta gēlu vai ELIĒR ķermeņa krēmu.

Tilpums – 200 ml

Kur nopirkt?

Lasiet vairāk par to kā nopirkt ELIER BDK produkciju spiežot uz sekojošo saiti:  – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...