BDK Laboratory ekstrakts vannām

BDK-ekstrakts-vannāmBaldones BDL Laboratory dziedniecisko dūņu ekstrakta vannām sastāvā ir unikālas dabīgas izcelsmes aktīvās vielas – skuju un dziedniecisko augu izvilkumi, kas uzlabo ādas perifērās nervu sistēmas vielmaiņu un stimulē neiromediatoru sintēzi, uzlabo impulsu pārvadi.

Vannas ekstrakts ir ar izteiktām nomierinošām un relaksējošām spējām un lieliski mazina stresu. Vanna ar dūņu ekstraktu ievērojami uzlabo ķermeņa perifēro asinsriti, limfas atteci un mazina tūsku.

Dūņu ekstrakta sastāvā esošās vielas – fermenti un antibiotiķu analogi efektīvi attīra ādu no patogēniem mikroorganismiem un vīrusiem, atveseļo ādas šūnas un nostiprina organisma imūnsistēmu. Sevišķi efektīvi mazina kāju tūsku un paplašinātās vēnas. Vanna ar dūņu ekstraktu nomierina, rada svaiguma sajūtu un enerģijas pieplūdumu, kā arī harmonizē un līdzsvaro emocionālo stāvokli.

Lietošana:

Visefektīvāk procedūru veikt vakarā pirms miega. Ekstraktu pudelē saskalo. Vienai procedūrai vannā ielej divus vāciņus ekstrakta. Ieteicamā ūdens temperatūra +37˚C, procedūras ilgums 15 līdz 25 minūtes. Vannas procedūras vēlams lietot pārdienas. Kopējais kursa ilgums – 12 reizes.

Tilpums – 580 ml

Kur nopirkt?

Uzklikšķinot uz šo saiti uzzināsiet  – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

Views: 0

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Līdzīgi raksti >