ELIĒR attīrošs pieniņš PURE

ELIER pieniņš PureELIĒR attīrošais pieniņš PURE attīra ādu no kosmētikas, toksiskajām vielām, atmirušajām šūnām un apkārtējās vides piesārņojuma.

ELIĒR HighOrganic Complex® aktīvās vielas palīdz nomierināt ādas šūnas, mitrina, uztur skābju sārmu līdzsvaru un mazina ādas taukainību.

Pieniņš PURE palīdz mīkstināt sausu, dehidrētu ādu, mazina iekaisuma procesus, kā arī nomierina un baro sausu, jutīgu ādu un palīdz izlīdzināt krunciņas.

Papildus ELIĒR HighOrganic Complex®, attīrošajā ELIĒR pieniņā ir šādas dabīgās sastāvdaļas:

  • Liepziedu ekstrakts – iedarbojas kā antioksidants, mazina ādas apsārtumu un iekaisumus, līdzsvaro ādas Ph līmeni.
  • Šī sviests – satur A, E un F vitamīnus. Mīkstina sausu un ieplaisājušu ādu, mazina ādas kairinājumus, kā arī cilvēkiem uzlabo možumu un piedod pozitīvu enerģiju.
  • A vitamīni – palēnina ādas novecošanās procesus, paaugstina ādas elastību un pretestību infekcijām, veicina šūnu atjaunošanos.
  • E vitamīni – spēcīgs antioksidants. Nostiprina ādas šūnu apvalku un spēcina imūnsistēmu, veicina skābekļa iekļūšanu ādas audos.

 *** Atbilst EKO kosmētikas (paraben free) standartu prasībām

Lietošana:

Paredzēts lietošanai visiem ādas tipiem. Ieziest ādā ar maigām lokveida kustībām. Pēc tam noslaucīt vai noskalot ar ūdeni. Pēc attīrošā pieniņa ieteicams lietot ELIĒR sejas losjonus vai sejas masku. Lietot no rītiem un vakaros.

Tilpums – 200 ml

Kur nopirkt? Klikšķiniet uz šo saiti un izlasiet : Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...