ELIĒR ECOdent zobu pasta uz organisko dūņu bāzes

ELIER Ecodent zobu pastaELIER ECOdent zobu pastu izstrādājusi kompānija ELIĒR un tās sastāvā, papildus augsti organisko dūņu Peloid Complex®, ir dažādas citas dabīgās sastāvdaļas, kuras samazina baktēriju rašanos mutes dobumā un saglabā svaigu elpu, saudzīgi attīra zobus un noņem no tiem aplikumus, kā arī atjauno smaganas.

Atšķirībā no daudzām citām zobu pastām, ELIER ECOdent zobu pasta nesatur fluoru, kas ir svarīgi tiem, kuri rūpīgi seko fluora daudzumam, kādu uzņem viņu organisms.

ELIER ECOdent zobu pastai raksturīgo smaržu un svaigumu piešķir divas dabīgās sastāvdaļas: kumelītes un piparmētru ekstrakts. Kumelītes ekstraktam piemīt antibakteriāla iedarbība un tas novērš iekaisuma procesus. Piparmētru aromāts lieliski atsvaidzina elpu, piešķir ilgstošu svaiguma sajūtu.

Lietošana:

Zobu un smaganu veselībai stomatologi iesaka tīrīt zobus 2-3 minūtes ilgi, ne mazāk kā divas reizes dienā. Bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem, zobus nepieciešams tīrīt pieaugušo klātbūtnē un ELIER ECOdent zobu pastas daudzumam uz zobu birstes ir jābūt ne vairāk kā zirņa lielumā. Maksimālo efektu var sasniegt tikai regulāri lietojot ELIER ECOdent zobu pastu.

Kur nopirkt?

Nospiediet šo saiti un izlasiet:  – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

 

Views: 0

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Līdzīgi raksti >