BDK Laboratory BVFdent zobu pasta uz organisko dūņu bāzes

BDK laboratory zobu pastaBDK Laboratory zobu pasta ar augsti organiskajām dūņām ir maigi kopjošs līdzeklis jutīgiem zobiem, aizsargā mutes dobuma mikrofloru no vīrusiem un baktērijām, sniedz tonizējošu iedarbību un uzlabo zobu dabīgo baltumu.

Organisko dūņu aktīvās vielas uz zobiem un mutes dobuma mikrofloru iedarbojas vairākos etapos:

1.     Dūņu fermenti iedarbojas pret kariesu veicinošiem mikroorganismiem, nostiprina bojāto zobu struktūru.

2.     Unikālais komplekss sniedz antibakteriālu iedarbību, iedarbojas uz baktērijām, kas izraisa smaganu iekaisumus un paradontozi.

3.     Augsti organiskās dūņas mazina zobu un smaganu kairinājumus, kas iegūti no nepareizi lietotām uzturvielām, sniedz nomierinošo iedarbību.

4.     Augsti organiskie zobu pastas komponenti mazina zobu jutīgumu un novērš smaganu asiņošanu, kā ari saglabā svaigu elpu visas dienas garumā.

5.     Augsti organisko dūņu sastāvā esošie organiskie komponenti un minerāli sniedz antioksidējošu iedarbību, stabilizē šūnu struktūras un sasaista brīvos radikāļus.

 

Lietošana:

BDK Laboratory speciālisti zobu tīrīšanas procedūru iesaka veikt pēc katras ēdienreizes vai vismaz 2 reizes dienā. Procedūrai jāilgst 3-4 minūtes. Efekts ir jūtams pēc pirmās lietošanas reizes, tomēr ilgstoša iedarbība saglabājas pie regulāras lietošanas.

Tilpums – 100 ml 

Kur nopirkt? Lasiet – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...