elier-krems-kajamELIĒR krēms kājām radīts efektīvai kāju ādas un nagu kopšanai. Kāju krēma sastāvā esošā Peloid Complex mikroelementi un minerālvielas iedarbojas relaksējoši un vienlaikus sniedz pretiekaisuma un antiseptisku iedarbību.

Lietojot ELIĒR krēmu kājām tiek mitrināta, atsvaidzināta un atjaunota saplaisājušā kāju āda, kā arī uzlabo nagu stāvokli. Krēma sastāvā esošās dabīgās sastāvdaļas ādu baro, mīkstina un padara elastīgu.

 ELIER krēma kājām dabīgās sastāvdaļas 

Peloid Complex® dabas orgānikas pilnība! Satur sevī aminoskābes, vitamīnus, enzīmus, mikro un makro elementus, dabīgos antibiotiķus un antioksidantus.

Smiltsērkšķa ekstrakts –  ir lielisks vitamīnu avots. Tam piemīt izteiktas reģenerējošas, dziedinošas un pretiekaisuma īpašības. Lieliski mitrina ādu.

Ozola mizas ekstrakts –  samazina svīšanu, tam piemīt atsvaidzinošas, antibakteriālas, antiseptiskas, kā arī pretiekaisuma īpašības.

Kumelīšu ekstrakts –  tam piemīt antiseptiskas, mīkstinošas un nomierinošas īpašības.

Salvijas ekstrakts – tam piemīt dziedinošas īpašības, tas veicina ātrāku plaisu sadzīšanu, noņem apsārtumu. Palīdz pie pārlieku lielas svīšanas.

Piparmētru eļļa – piemērota iekaisušas ādas kopšanai. Piparmētru eļļa samazina ādas reakciju uz kairinātājiem un nervu uzbudinājumiem.

Linsēklu eļļa-  lieliski palīdz visīsākajā laikā novērst ādas lobīšanos un sausuma sajūtu, kā arī, pateicoties tās spēcinošajām īpašībām, būtiski palielina ādas audu elastību un tvirtumu.

Betaīns – lielisks mitrinātājs, kas notur ūdeni ādas šūnās, un pasargā tās no izžūšanas. Padara ādu gludāku, līdzenāku, maigāku, uzlabo ādas ārējo izskatu kopumā.

Vitamīns E –  „jaunības vitamīns” – aizsargā organismu no brīvo radikāļu nelabvēlīgās ietekmes dziļākajos ādas slāņos, veicina šūnu atjaunošanos. Novērš kairinājumus un ādas lobīšanos.

Kakao sviests –  maigi mīkstina un atdzīvina ādu. Kakao sviestam piemīt bojāto šūnu atjaunojoša īpašība un tas sniedz ādai mirdzošu izskatu. Lieliski baro un mitrina ādu, uzlabo tās tvirtumu un elastību.

Rapšu eļļa  –  veicina ādas šūnās nepieciešamā mitruma saglabāšanu un jūtami paaugstina ādas elastību. Aizsargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās, piemīt grumbiņu izlīdzinoša īpašība. Veicina ādas attīrīšanos no atmirušajām šūnām, dziļi mitrina, baro un mīkstina ādu.

 Kā pareizi lietot ELIĒR krēmu kājām 

1. Piesardzības pasākumi: Pirms krēma uzklāšanas nepieciešams pārliecināties, ka neviena no dabiskajām sastāvdaļām neizsauc alerģisku reakciju. Uzlieciet krēmu uz neliela ādas laukumiņa un atstājiet to iedarboties 24 stundas. Ja pēc kosmētiskā līdzekļa lietošanas rodas nepatīkamas sajūtas, nekavējoties pārtrauciet tā lietošanu un vērsieties pie ārsta vai kosmetologa! Izvairieties no krēma iekļūšanas acīs. Glabājiet krēmu bērniem nepieejošā vietā. Nelietot iekšķīgi.

2.Katru dienu, pēc kāju vannošanas, uzlieciet krēmu uz tīras, sausas ādas. Labāka rezultāta sasniegšanai lietojiet vannas sāli. Krēmu lietot masējošām kustībām, neaizmirstot arī par pirkstu starpām, vienlaicīgi masējot kāju pēdas ar roku īkšķiem.

Kur nopirkt? Zināt, ka tagad par pirkumu var norēķināties internetā ar maksājumu karti!!!

Lasiet par to vairāk šeit:  – Kā nopirkt ELIER organisko dūņu produktus

Views: 1

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Līdzīgi raksti >