NAPIERS SPEEDWELL pretnovecošanās dienas krēms

speedwell-day-creamNAPIERS SPEEDWELL pretnovecošanās dienas krēms sevī apvieno divas brīnišķīgas īpašības – uzturēt ādas spējas pretoties novecošanai un arī mazināt grumbu veidošanos ādā.

No Skotijas salās iegūtā auga Veronica officinalis pagatavotais ekstrakts ievērojami samazina ādas krunciņas jau pēc četru nedēļu lietošanas. Šim ekstraktam pievienotas sastāvdaļas, kas iegūtas no brūnaļģēm Ascophyllum nodosum.

Savukārt par ādas šūnu veselību un to spēju pretoties saules staru iedarbībai parūpējas CoQ 10. CoQ 10 stimulē ādas šūnu aktivitāti, palīdz no ādas šūnām izvadīt toksīnus un efektīvāk uzņemt un izmantot barības vielas.

Ādai novecojot tajā palēninās vielmaiņas procesi un āda kļūst blāvi dzeltenīga, tajā parādās krunciņas.

NAPIERS SPEEDWELL pretnovecošanās dienas krēma lietošana mazinās nelabvēlīgo faktoru ietekmi uz jūsu sejas ādu un palēninās tās novecošanos.

Lietošana. Nelielu daudzumu krēma ieziež sejas un kakla ādā no rītiem un pagaida līdz tas iesūcas ādā. Tikai pēc tam lieto kosmētiku.

Vairāk informācijas par NAPIERS SPEEDWELL pretnovecošanās dienas krēmu, cenu un iegādes iespējām varat atrast spiežot uz šo saiti: NAPIERS SPEEDWELL 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

You may also like...